Home

מגוחך קר הדרכה meciuri tenis halep אבן גיר איזה מהם פרץ

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară  o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Toronto. Pe următoarea adversară o conduce cu 3-0 în meciurile directe | Digi24

Tortură! Simona Halep pierde în optimile AO cu Alize Cornet, după un meci  de 153 de minute jucat în caniculă | Sport.ro
Tortură! Simona Halep pierde în optimile AO cu Alize Cornet, după un meci de 153 de minute jucat în caniculă | Sport.ro

Simona Halep s-a retras înaintea meciului cu Jessica Pegula de la WTA  Cincinnati - Motivul invocat de sportiva noastră - HotNews.ro
Simona Halep s-a retras înaintea meciului cu Jessica Pegula de la WTA Cincinnati - Motivul invocat de sportiva noastră - HotNews.ro

Câți bani a încasat Simona Halep pentru fiecare meci jucat în 2020

Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021:  "Pot!" - Eurosport
Trei concluzii după primul meci oficial jucat de Simona Halep în 2021: "Pot!" - Eurosport

Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la  Kremlin Cup!
Când se joacă meciul dintre Simona Halep și Anastasia Potapova, de la Kremlin Cup!

Când se joacă meciul Simona Halep - Iga Swiatek, din optimile Australian  Open
Când se joacă meciul Simona Halep - Iga Swiatek, din optimile Australian Open

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

UPDATE: Simona Halep joacă în turul doi la Australian Open. Constănțeanca  are un ascendent moral asupra adversarei sale
UPDATE: Simona Halep joacă în turul doi la Australian Open. Constănțeanca are un ascendent moral asupra adversarei sale

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Luni, ora 10:00, Simona Halep - Lizette Cabrera, în primul tur la  Australian Open - Servuspress
Luni, ora 10:00, Simona Halep - Lizette Cabrera, în primul tur la Australian Open - Servuspress

Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la  Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro
Două meciuri bune de tenis au transformat-o pe Simona Halep: „Am sosit la Madrid cu îndoieli, dar acum sunt o persoană diferită” | Sport.ro

PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021,  după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport
PerformanțeleRomânilor Simona Halep se califică în turul 2 la US Open 2021, după un meci excelent cu Giorgi - Eurosport

Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi  placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro
Simona Halep, declarație hazlie: „M-am uitat la meciuri, a început să îmi placă tenisul.” De ce se teme de duelul cu Ons Jabeur | Sport.ro

Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Veronika Kudermetova, din  turul 2 al turneului de la Cincinnati - Eurosport
Ora de start a meciului dintre Simona Halep și Veronika Kudermetova, din turul 2 al turneului de la Cincinnati - Eurosport

Simona Halep începe aventura în SUA. Meci dificil în runda inaugurală la  Cincinnati - Playsport
Simona Halep începe aventura în SUA. Meci dificil în runda inaugurală la Cincinnati - Playsport

Simona Halep - Wikipedia

Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în  semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport
Simona Halep, a treia victorie din 2022! S-a calificat cu emoții în semifinale la Melbourne Summer Set 1 - Eurosport

Se joacă miercuri: Simona Halep - Amanda Anisimova, duel pentru accederea  în semifinale la Wimbledon. Constănțeanca e în mare formă!
Se joacă miercuri: Simona Halep - Amanda Anisimova, duel pentru accederea în semifinale la Wimbledon. Constănțeanca e în mare formă!

Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci  la Miami Open
Simona Halep - Daria Saville. Probleme pentru româncă înainte de primul meci la Miami Open

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

Simona Halep a abandonat meciul cu Anna... | News.ro

Ce au spus Simona Halep și Elena Rybakina despre meciul lor din  semifinalele Wimbledon 2022 - HotNews.ro
Ce au spus Simona Halep și Elena Rybakina despre meciul lor din semifinalele Wimbledon 2022 - HotNews.ro